Wydarzenia ze szkoły


29 Marzec 2019

Pomaganie nie jest trudne :)

"Sta­raj­cie się zos­ta­wić ten świat choć trochę lep­szym, niż go zas­ta­liście."  Robert Baden-Powell W ostatnim tygodniu druhna Agata Raguza przekazała żonkile dla Fundacji Lęborskiego Hospicjum Stacjonarnego w Lęborku. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tej akcji! Rodzicom, lokalnym mieszkańcom, pracownikom Niepublicznego Przedszkola "Michałkowo" oraz uczniom z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Mostach. Szczególne podziękowania dla pani Zosi Pioch, która wykonała  aż 100 żonkili! Razem przekazaliśmy 369 żonkili!
Czytaj więcej
14 Marzec 2019

Aktywne Kaszuby

Oooole, ole, ole, ole udało się, udało się.... Jedziemy na mecz Trefl Sopot – Stelmet Enea BC Zielona Góra! Otrzymaliśmy bezpłatne bilety! A wszystko dzięki udziałowi w konkursie plastycznym z cyklu Aktywne Kaszuby pt. "Kaszuby, tradycja, przyroda w twórczości Jana Trepczyka". Teraz jedziemy kibicować i brać udział w kolejnym konkursie: "Żółto- czarni kibice". Łączmy siły!!!
Czytaj więcej
14 Marzec 2019

Warsztaty w ramach projektu "Klucz do umysłu"

W najbliższych dniach w budynku naszej szkoły odbędą się warsztaty w ramach projektu pt.:" Klucz do umysłu". Zaproszone dzieci będą miały okazję zapoznać się z twórczością Juliana Tuwima, uczestniczyć w inspirujących eksperymentach i zajęciach z robotyki oraz być aktywnym na zbiórce 18 Artystycznej Gromady Zuchowej "Mały Książę".
Czytaj więcej
05 Luty 2019

Wycieczka klas II- IV do Gdyni i "Centrum Nauki Eksperyment" w ramach zajęć j. kaszubskiego

Wycieczka do Gdyni i "Centrum Nauki Eksperyment" 05.02. W wyjeździe uczestniczyli wszyscy uczniowie, którzy uczęszczają na lekcje języka kaszubskiego. Wyspani i uśmiechnięci ruszyliśmy w drogę. Odwiedziliśmy Gdynię – młode nadmorskie miasto, które nawet o tej porze roku potrafi zachwycić. Już w trakcie przejazdu pociągiem usłyszeliśmy wiele ciekawostek dotyczących tego miasta. Wizyta w "Centrum Nauki Eksperyment", sprawiła uczniom wiele radości i zabawy. Z niecierpliwością czekamy na kolejny wyjazd...
Czytaj więcej
14 Styczeń 2019

Występ taneczny - 27. Finał WOŚP Lębork

Czytaj więcej

Kalendarz
Kontakt
Mosty, ul. Długa 42A
84-300 Lębork
666-970-439
michalkowo@op.pl
Michałkowo 2019