Wydarzenia z przedszkola


12 Grudzień 2015

Taniec Śnieżynek

Pszczółki zabawiły się w taniec Śnieżynek, gdzie do łańcucha śnieżynkowego kolejno dołanczały budzące się ze snu Śnieżynki :)
Czytaj więcej
12 Grudzień 2015

Tanecznie u Motylków

"Stary niedźwiedź mocno śpi..." - jedna z ulubionych piosenek i zabaw wśród dzieci. Dziś niedźwiedź przywędrował do Motylków, aby pożegnać się z nimi zanim zapadnie w zimowy sen :)
Czytaj więcej
10 Grudzień 2015

Na placu zabaw

Dzisiejsze popołudnie okazało się bardzo pogodne, dlatego też nasze Żabki i Pszczółki wybrały się na przedszkolne podwórko aby móc zabawić się na świeżym powietrzu :)
Czytaj więcej
10 Grudzień 2015

Plan pracy na miesiąc grudzień - Biedronki

Tydzień I Moja rodzina moi najbliżsi, mój dom, co lubi moja rodzina?, dzień z rodziną, niespodzianki dla najbliższych. Tydzień II Zima Tuptusia Mikołaj, czarodziejka Zima, bałwanek, zimowe ubrania, zimowe wskazówki. Tydzień III Święta w naszym przedszkolu ozdoby choinkowe, list do Mikołaja, świąteczne niespodzianki, świąteczne zwyczaje, pachnący gość - choinka. Tydzień IV Święta w naszym przedszkolu świąteczne wypieki, gwiazdkowe prezenty, świąteczna gwiazdka. Tydzień V Przesyłamy życzenia i wiiadomości poznajemy pracę listonosza, listy, liściki, kartki pocztowe, kolorowe znaczki.
Czytaj więcej
09 Grudzień 2015

Renifery zawitały do Żabek

Nasze Żabki przygotowały dziś piękne, świąteczne renifery, które są pomocnikami Świętego Mikołaja i podróżują z nim po świecie, aby wręczać grzecznym dzieciom ich wymarzone prezenty... :)
Czytaj więcej

Kalendarz
Kontakt
Mosty, ul. Długa 42A
84-300 Lębork
666-970-439
michalkowo@op.pl
Michałkowo 2020