Wydarzenia z przedszkola


01 Czerwiec 2018

Tydzień z eksperymentami "Klub Twórczego Malucha" gr. I i II- 28.05.

  Nadszedł czas na eksperymentowanie w „Klubie Twórczego Malucha”. Na ostatnich zajęciach mali naukowcy odkryli właściwości styropianu,wody, lodu, soli, octu, sody oczyszczonej czy ciśnienia biorąc udział w wielu eksperymentach. Należały do nich: „Znikający duch”, „Lód na smyczy”, „Balon w butelce”, „Pomylony kierunek”, „Lewitująca bańka” , „Wulkan” czy „Balon z Mozzarelli”.  
Czytaj więcej
29 Maj 2018

Nasz ogródek - zajęcia w grupie "Jeżyki"

Wczoraj grupa "Jeżyków" założyła swój własny ogródek . Zasiali rzodkiewkę, sałatę, koperek i pietruszkę. Miejmy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli kosztować zdrowych i ekologicznych warzyw :)
Czytaj więcej
29 Maj 2018

Pszczółki w ogródku- zajęcia w grupie"Pszczółki"

Wczoraj "Pszczółki" razem z Paniami zasadziły rzodkiewki, pomidorki koktajlowe oraz koperek...sprawiło im to dużo radości ;)
Czytaj więcej
27 Maj 2018

Goryle- zajęcia z robotyki grupa "Biedronki"

Goryle z klocków lego na zajęciach  z robotyki w grupie "Biedronki". 
Czytaj więcej
23 Maj 2018

Koszyczek ze słodkościami "Klub Twórczego Malucha" gr. II

  Dziś w „Klubie Twórczego Malucha” powstał prezent dla Mamy z okazji zbliżającego się jej święta. Był nim koszyczek wykonany z kolorowego brystolu, odpowiednio ponacinany, sklejony i przyozdobiony kolorowymi kwiatkami. W jego wnętrzu, na osłodę, znalazły się cukierki. Na doczepionej do koszyczka rącze, wykonanej z drucików kreatywnych siedział ażurkowy motyl.  
Czytaj więcej

Kalendarz
Kontakt
Mosty, ul. Długa 42A
84-300 Lębork
666-970-439
michalkowo@op.pl
Michałkowo 2020