Wydarzenia z przedszkola


20 Czerwiec 2018

Bardzo zdrowy koktajl szpinakowy - zajęcia w grupie "Motylki"

Dzisiaj z całą grupą odwiedziliśmy nasz ogródek. Zauważyliśmy, że szpinak pięknie urósł i można z niego przygotować coś smacznego. Nasza Pani zdecydowała, iż najlepszym pomysłem będzie zrobienie koktajlu szpinakowego. Choć sam szpinak nie każdemu może smakować, postanowiliśmy jeszcze dodać awokado, banana oraz sok pomarańczowy. Chętne dzieci miały okazję posmakować tego orzeźwiającego przysmaku ;)
Czytaj więcej
20 Czerwiec 2018

Zajęcia edukacyjne w lesie - "Biedronki", "Jeżyki", "Żabki"

W piątek 15 czerwca trzy najstarsze grupy przedszkolne wybrały się na wycieczkę do Szkółki Leśnej w Okalicach. Zajęcia edukacyjne przeprowadzone przez pracownikow były dla przedszkolaków ciekawą lekcją przyrody. Dziękujemy Panu Adamowi - tacie Julka z grupy "Biedronek" za zaproszenie do Szkółki Leśnej.
Czytaj więcej
18 Czerwiec 2018

Kalkowanie "Klub Twórczego Malucha" gr. I i II

Na ostatnich już zajęciach w tym roku szkolnym przedszkolaki z „Klubu Twórczego Malucha” miały okazję zabawić się w kalkowanie. Odbijanie konturów wybranych przez dzieci obrazków sprawiło im ogromną zabawę. Przedszkolaki nauczyły się, że w procesie odbijania nie można zapomnieć o żadnej z linii. Po zakończonych zajęciach magiczne kartki (kalki) zostały zabrane do domów w celach dalszej zabawy:)  
Czytaj więcej
17 Czerwiec 2018

"Słodka truskawka" - praca plastyczna w grupie "Biedronek"

Podczas dzisiejszych zajęć plastycznych przedszkolaki wykonały słodką truskawkę. Wykorzystały do tego cukier, klej oraz czerwoną farbę. Efekt końcowy wszystkim bardzo się spodobał.
Czytaj więcej
17 Czerwiec 2018

Sałatka owocowa- zajęcia w grupie "Pszczółki"

Oto kolejny znak, że zbliżają się wakacje... Każda "Pszczółka" przygotowała kompozycję z owoców i ze smakiem je skosztowała ;)
Czytaj więcej

Kalendarz
Kontakt
Mosty, ul. Długa 42A
84-300 Lębork
666-970-439
michalkowo@op.pl
Michałkowo 2020