Wydarzenia z przedszkola


08 Lipiec 2018

Chiński tydzień u Starszaków

W minionym tygodniu starszaki rozpoczęły wakacyjną podróż po świecie. Pierwszym państwem, które wspólnie poznawaliśmy były Chiny. Dowiedzieliśmy się między innymi gdzie leżą na mapie oraz jak nazywa się ich stolica. Obejrzeliśmy interesujące filmy popularnonaukowe, dzięki którym poznaliśmy życie i zwyczaje chińczyków, a także dowiedzieliśmy się co wynaleźli Chińczycy. Najbardziej podobały nam się zajęcia, na których poznaliśmy pismo chińskie. Wykonaliśmy również wiele ciekawych prac plastycznych związanych z omawianym państwem.
Czytaj więcej
03 Lipiec 2018

Biedronki i Jeżyki na lodach z okazji zakończenia roku przedszkolnego.

Czytaj więcej
03 Lipiec 2018

"Kolorowe lato" u "Jeżyków"

Miniony tydzień u "Jeżyków" upłynął ph. "Kolorowe lato". Przedszkolaki śpiewały piosenki o lecie oraz uczestniczyły w grach i zabawach dydaktycznych o wakacyjnej tematyce. Wiele radości sprawiło dzieciom wykonanie prac plastycznych. Były to: ananas ze składanych trójkątów, gąsienica z papierowych kółek oraz podwodny świat z papierowego talerzyka.
Czytaj więcej
26 Czerwiec 2018

Urodziny Maksia z grupy "Motylki"

W zeszłym tygodniu swoje urodziny obchodził Maksiu z grupy "Motylki". Z tej okazji życzymy mu dużo uśmiechu oraz spełnienia marzeń ;)
Czytaj więcej
26 Czerwiec 2018

Bezpieczne wakacje- zajęcia w grupie "Jeżyki"

W tym tygodniu grupa "Jeżyki" rozmawiała o bezpieczeństwie, w jaki sposób można się bawić i na jakich przyrządach. Dodatkowo przedszkolaki zrobiły kilka prac plastycznych
Czytaj więcej

Kalendarz
Kontakt
Mosty, ul. Długa 42A
84-300 Lębork
666-970-439
michalkowo@op.pl
Michałkowo 2020