Wydarzenia z przedszkola


25 Lipiec 2018

Odwiedzamy USA- zajęcia u Najmłodszych

W zeszłym tygodniu nasze Maluchy odwiedziły kolejny kraj- USA. Pierwszego dnia dzieci dowiedziały się jak wygląda flaga USA. W następnych dniach nasi Najmłodsi mogli posmakować amerykański przysmak  Peanut butter and jelly, w skrócie PB&J, czyli po prostu kanapka z masłem orzechowym i konfiturą. PB&J najczęściej przygotowuje się z chlebem tostowym. Jest to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych i najprostszych do przygotowania w domu przekąsek, stąd jej popularność wśród dzieci. W tym tygodniu dzieci również wykonały kilka ciekawych prac plastycznych, czyli pióropusz prawdziwego indiańskiego wodza oraz kapelusz szeryfa z dzikiego zachodu.
Czytaj więcej
20 Lipiec 2018

Srebrna Rybka-zajęcia u Najmłodszych

W zeszłym tygodniu nasze Maluchy wykonały piękną srebrną rybkę. Dzieci z ochotą wyklejały sylwetkę rybki kawałkami folii aluminiowej.
Czytaj więcej
16 Lipiec 2018

Poznajemy Włochy - starszaki

W zeszłym tygodniu poznaliśmy kolejne państwo - Włochy. Na pierwszych zajęciach dowiedzieliśmy sie jak wygląda mapa i flaga Włoch oraz jakie miasto jest ich stolicą. Obejrzeliśmy krótką bajkę przedstawiającą najważniejsze informacje dotyczące tego kraju. Na koniec wspólnie wykonaliśmy duża flagę włoską z papierowych rolek.
Czytaj więcej
16 Lipiec 2018

Włoski tydzień u starszaków

Za nami kolejny tydzień wakacyjnej podróży po świecie. Tym razem przedszkolaki poznawały Włochy. Poznaliśmy mnóstwo ciekawostek związanych z tym państwem, najważniejsze zabytki oraz najpopularniejsze włoskie potrawy. Jedną z nich mieliśmy nawet okazję skosztować
Czytaj więcej
08 Lipiec 2018

Lornetki z papierowych rolek - "Biedronki"

Czytaj więcej

Kalendarz
Kontakt
Mosty, ul. Długa 42A
84-300 Lębork
666-970-439
michalkowo@op.pl
Michałkowo 2020